Tiek viešųjų erdvių, tiek gyvenamosiose teritorijose esančios vejos atrodys gražiai tik tuomet, kai jos bus lygiai nupjautos, o kraštai – sulyginti. Žolės ir vejos pjovimas yra kruopštus darbas, kadangi tik žinant kaip ir turint reikalingą techniką galima pasiekti maksimaliai patį gražiausią rezultatą. Jeigu paviršius yra nelygus – pjovimas yra dar sudėtingesnis bei reikalaujantis laiko. O, jeigu veją puošia daug įvairiausių želdinių – be profesionalo pagalbos nepavyks apsieiti.

Žolės pjovimas atliekamas viso sezono metu pradedant kovo mėnesiu ir baigiant lapkričiu, kuomet ruošiamasi žiemai. Visos paslaugos atliekamos labai kruopščiai. Pirmiausia sudaromas pjovimo planas bei grafikas, o paskui sistemingai laikomasi darbų.

Vejos pjovimo darbai apima:

  • Vejos nupjovimą.
  • Žolės surinkimą bei išvežimą.
  • Komplikuotų bei sunkiai pasiekiamų vietų pjovimą.
  • Aplinkos sutvarkymą.

Darbai atliekami naudojant savo techniką, tad klientui nereikia dėl nieko rūpintis. Specialistai turi didelį įvairiausios technikos pasirinkimą, tad kokybiškai nupjaus tiek sunkiai pasiekiamas vietas, tiek labai aukštą bei ilgą laiką neprižiūrėtą žolę.

Pjovimo darbus verta palikti specialistams, kadangi:

  • Darbai atliekami labai greitai.
  • Parenkama atitinkama ir konkrečiai vejai tinkama technika.
  • Žolė yra pjaunama tinkamu aukščiu.

Privalu žinoti, kokio aukščio žolę reikia palikti, kadangi kiekviena veja turi tam tikrą kritinį pjovimo aukštį. Tam tikro aukščio žolė geba apsirūpinti reikalingomis medžiagomis. Kitu atveju būtinas tręšimas.

Pavasario metu žolė dažniausiai pjaunama bent jau 1 cm aukščiau nei įprastai, kadangi ji dar nėra pailsėjusi iš po žiemos. Tinkamas žolės aukštis užtikrina ne tik tankią, tačiau ir ryškiai žalią žolę. Sezono metu veją rekomenduojama pjauti kartą per savaitę. Tai optimalus laikas per kurį žolė sėkmingai atauga, o tuo pačiu atrodo stora, tad yra tanki. Pavasario bei rudens metu rekomenduojama pjauti kartą per dvi savaites, tačiau kiekvienas atvejis įvertinamas individualiai.